Мінітрактори Shifeng (Шифенг)

БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
ХІТ
ПРОДАЖУ
ЗБІРКА І
ЗАПРАВКА
Минитрактор SHIFENG (Шифенг) SF 240B
Потужність двигуна 24 л.с
Коробка передач (3+1)x2
Колісна формула 4х2
Кількість циліндрів 1
149000 грн
купити
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
ХІТ
ПРОДАЖУ
ЗБІРКА І
ЗАПРАВКА
Минитрактор SHIFENG (Шифенг) SF 244B
Потужність двигуна 24 л.с
Коробка передач (4+1)x2
Колісна формула 4х4
Кількість циліндрів 1
189000 грн
купити
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
ХІТ
ПРОДАЖУ
ЗБІРКА І
ЗАПРАВКА
Минитрактор SHIFENG (Шифенг) SF-244C
Потужність двигуна 24 л.с
Коробка передач (4+1)х2
Колісна формула 4х4
Кількість циліндрів 3
257500 грн
купити
ЗБІРКА І
ЗАПРАВКА
Мінітрактор SHIFENG (Шифенг) SF 504 з кабіною
Потужність двигуна 50 к.с.
Коробка передач (4+1)х2
Колісна формула 4х4
Кількість циліндрів 4
534000 грн
купити

Мінітрактори Shifeng: купити в Україні з максимальною вигодою

Мінітрактор Шифенг – це сільськогосподарська техніка, призначена для обробки землі, догляду за рослинами і збирання врожаю. Широкий спектр можливостей цього агрегату забезпечується великою кількістю найрізноманітніших навісних інструментів – косарка, плуг, борона, картоплесаджалка, плоскоріз і т.д. Купити будь-яке додаткове обладнання до цього агрегату можна окремо, тому кожен аграрій може підлаштувати функціонал міні-трактора під свої потреби.

Мінітрактори Шифенг – функціональні можливості і переваги техніки

Мінітрактор Shifeng – це сучасний, продуктивний апарат, з чотиритактним дизельним двигуном, потужністю 26-56 кінських сил. Це дозволяє йому продуктивно працювати при будь-яких погодних умовах. Конкретні характеристики кожного мінітрактора залежать від його моделі, однак у них є і загальні риси. Всі трактори бренду “Шифенг” мають:
систему водяного охолодження двигуна з примусовою циркуляцією рідини;
колісну формулу 4х2 або 4х4, однак найчастіше зустрічаються саме повнопривідні агрегати;
гальма барабанного типу, які забезпечують швидке, плавне гальмування;
блокування диференціала – для захисту коліс від пробуксовки на складній трасі;
зручне робоче місце оператора з бічним розташуванням важелів і панеллю управління з LED-екраном;
сучасний дизайн кузова.

Не всі трактори бренду обладнані кабіною, проте конструктори передбачили її можливе встановлення. Тому при бажанні можна придбати кабіну і захистити робоче місце від вітру, дощу і снігу.

Додаткове обладнання для міні-тракторів Shifeng

Міні-трактор Шифенг можна використовувати для всіх видів сільськогосподарських робіт. Для цього його можна доукомплектувати різноманітним навісним обладнанням. Наприклад, це може бути:

  • плуг;
  • борона;
  • косарка;
  • почвофреза;
  • картоплесаджалка;
  • картоплекопалка;
  • сіялка;
  • обприскувач;
  • культиватор і т.д.

Мінітрактор “Шифенг” має трьохточкову систему зчеплення з інструментами. До нього можна приєднати сільськогосподарське обладнання українського, радянського і білоруського виробництва.

Як купити мінітрактор Shifeng з доставкою по Україні?

Компанія Shandong Shifeng (Group) Co., Ltd не так давно відкрила своє представництво і в Україні. Тому купити недорогий китайський мінітрактор Shifeng можна безпосередньо від виробника. У Києві можна відвідати фірмовий магазин бренду, щоб на власні очі переконатися в якості представленої техніки та її низької вартості. Також для вас доступний тест-драйв обраної моделі.

А ось жителі регіонів можуть придбати мінітрактор, навісні інструменти та комплектуючі в інтернет-магазині компанії з доставкою у будь-яку точку країни. Щоб переконатися у великій кількості аграрної техніки в асортименті, відвідайте офіційний сайт компанії. У каталозі інтернет-магазину представлена ​​велика кількість моделей мінітракторів на будь-який смак і гаманець. Онлайн-замовлення техніки ніяк не впливає на вартість агрегату. Ціна в платіжці є фіксованою і не залежить від способу покупки і оплати.

Замовити техніку компанії Shifeng дуже просто. Слід підібрати модель, з урахуванням її технічних характеристик, оформити замовлення і вказати спосіб доставки. При бажанні можна забрати покупку самовивозом безпосередньо з нашого складу.

Наші менеджери зателефонують вам і запитають необхідні дані для продажу. При необхідності разом з доставкою товару здійснюється виклик бригади техніків, збере і налаштує агрегат

Купувати трактор Shifeng краще у виробника – тільки так вартість агрегату буде мінімальною.